nasza historia

nasza historia

Firma „Bez Szablonu”  powstała z potrzeby kreacji i chęci zaprezentowania własnych pomysłów.
Od dłuższego czasu chcieliśmy urzeczywistnić nasze prace i projekty i pokazać je szerszej publiczności ale nie wiedzieliśmy  jak to zrobić.
Dziś wiemy, że najlepszym przekazem informacji oprócz internetu i telewizji jest ubiór, który na co dzień nam towarzyszy, a wśród najpopularniejszych elementów garderoby jest właśnie T-shirt.
Na koszulkach można znaleźć wszystko, od haseł propagandowych promujących jedną z partii, po okładki płyt muzycznych i plakatów filmowych.
Nam zależy na przedstawieniu naszej sztuki. To co proponujemy, równie dobrze mogło by być obrazem, grafiką czy szkicem, który zamiast wisieć na ścianie, może Ci towarzyszyć na co dzień.  Lubimy wyzwania i zakręcone tematy, współpracujemy z projektantami, fotografami, artystami i muzykami. Towarzyszymy różnym eventom kulturalnym.  Lubimy rysowanie dla dzieci i szanujemy twórczość dziecięcą.  Angażujemy się nietypowe projekty i podejmujemy ciekawe wyzwania graficzne.
 

Rysowanie w Bez szablonu to kompilacja możliwości artystycznych: rysunku, malarstwa, kolażu, fotomontażu, grafiki komputerowej plus nasza wyobraźnia, która pozwala nam zaprojektować każdą grafikę, którą sobie zażyczysz.
Dysponujemy odpowiednim sprzętem i jesteśmy  psychicznie przygotowani nawet na najtrudniejsze wyzwania graficzne.

Bezszablonowa misja jest jedna:

spełnianie życzeń graficznych  na potrzeby t-shirtu  i grafiki projektowej.

Sami sprawdźcie co potrafimy - narysuj z nami swój T-SHIRT , LOGOTYP , PLAKAT,  FOLDER, PŁYTĘ itp. i dołącz do „BEZ SZABLONOWCÓW”.

 

Zapraszamy do naszego świata koszulek i projektów.

Copyright © 2018 Bez Szablonu.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Budowa strony internetowej: L77.pl